5 feb. 2014 - 16:45:59 Publicatiedatum: 14 januari 2014

Reminder: ITTA e-mailadressen veranderd!

We willen u erop attenderen dat wij vanaf 1 januari 2014 alleen nog bereikbaar zijn via deze nieuwe e-mailadressen.

Hieronder treft u de nieuwe adressen aan:

Algemeen info@itta.uva.nl
Lies Alons lies.alons@itta.uva.nl
Tiba Bolle tiba.bolle@itta.uva.nl
Elwine Halewijn elwine.halewijn@itta.uva.nl
Bregje Kaars Sijpesteijn bregje.kaarssijpesteijn@itta.uva.nl
Piet Litjens piet.litjens@itta.uva.nl
Jacqueline de Maa jacqueline.demaa@itta.uva.nl
Inge van Meelis inge.vanmeelis@itta.uva.nl
Saskia Paulissen saskia@paulissen@itta.uva.nl  
Leonard Phang leonard.phang@itta.uva.nl
Petra Popma petra.popma@itta.uva.nl
Yolande Timman yolande.timman@itta.uva.nl
Femmy Witte femmy.witte@itta.uva.nl